Powerful Worker 60 kapsúl (Colostrum a vitamíny - pre zvýšenie imunity)

Powerful Worker 60 kapsúl (Colostrum a vitamíny - pre zvýšenie imunity)
Zľava -7%

Euniké Powerful Worker - prírodné české kolostrum (obsahuje množstvo imunoglobulínov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov) vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Účinky:

- významne podporuje imunitný systém organizmu
- zvyšuje činnosť nervov (duševnú sviežosť)
- napomáha organizmu odolávať zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži
- pre udržanie dobrého fyzického stavu

Výrobca: Queen Euniké

Dostupnosť: Máme skladom

13.1 € 12.2 €

Kód produktu: CM_44

Kategória: Doplnky stravy

Popis produktu

Účinky a účel použitia

 • napomáha regenerácii organizmu
 • napomáha odolávať organizmu pri zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži
 • pre obnovenie vitality
 • pre udržanie dobrého zdravotného stavu
 • pre lepšiu kondíciu

České kolostrum (obsahuje množstvo imunoglobulínov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov).

Prípravok ďalej obsahuje súbor vitamínov skupiny B, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu nervového systému. Thiamín prispieva k normálnej činnosti srdca. Riboflavín prispieva k udržaniu normálnych červených krviniek. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

POWERFUL WORKER - doplnok stravy, 60 kapsúl

 • Vyrobené pod farmaceutickým dohľadom.
 • Prírodný produkt. 

Charakteristika: POWERFUL WORKER obsahuje kolostrum a súbor vitamínov skupiny B, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu nervového systému. Thiamín prispieva k normálnej činnosti srdca. Riboflavín prispieva k udržaniu normálnych červených krviniek. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Kolostrum - colostrum alebo aj mledzivo obsahuje množstvo imunoglobulínov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Dávkovanie: 1 až 2 kapsuly denne.

Obsah balenia: 60 kapsúl (Potrebujete viac? Využite našu aktuálnu akciu na 4+1 - 300 kapsúl so zľavou alebo 9+3 kolostrum na celý rok - 180 kapsúl zdarma)

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

 

Čo je to kolostrum?

Kolostrum (colostrum) alebo aj mledzivo vzniká v tele matky dlho pred samotným pôrodom. Organizmus ho produkuje, aby bolo schopné v okamžiku narodenia mláďatka plniť svoju funkciu - vytvorenie priaznivých podmienok pre nového tvorčeka, ktorý musí byť chránený pred vplyvom okolitého prostredia. Imunita sotva narodeného potomka je krehká a je potrebné ju chrániť. Kolostrum má vysoký obsah stopových prvkov, uhľohydrátov, minerálov, aminokyselín, rastových faktorov a imunoglobínov. Roky sa laboratóriá farmaceutických firiem snažia vytvoriť "univerzálny posilňovač imunity človeka". Príroda je však omnoho schopnejší farmaceut.

Kolostrum Euniké Powerful Worker je kravského pôvodu a vďaka kvalitným surovinám a ich následnému spracovaniu pri použití moderných technológií v českých laboratóriách zaručuje účinok vrátane existencie stále živej kultúry. Spôsob spracovania do kapsúl pod vákuom zase zabezpečuje čistotu procesu a taktiež nie je potrebné kolostrum akokoľvek synteticky doupravovať či "dopovať" chemickými látkami s nežiadúcimi účinkami.

Kolostrum Euniké je vyrábané v Českej republike a základná vstupná surovina je od kráv z Beskýd.

Výrobok Powerful Worker zahŕňa tiež vitamíny skupiny B, ktoré pozitívne pôsobia na funkciu nervového systému. V stresovom období či pri zvýšenej záťaži sa spotreba týchto vitamínov zvyšuje, takže je nutné ich pravidelne dopĺňať.

Vzhľadom na nariadenie komisie EU č. 432/2012 o zdravotných tvrdeniach, nesmieme uviesť všeobecne známe a overené informácie o pôsobení účinných zložiek v našich produktoch. Zákazníci, ktorí kupujú kolostrum, obvykle očakávajú: 

 • obnovenie vitalitypre udržanie normálneho zdravotného stavu
 • lepšiu kondíciu
 • odolnosť organizmu pri zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži
 • normálnu regeneráciu organizmu

Ďalšie informácie nájdete na stránkach výrobcu Euniké Partner

 

Rastové faktory kolostra (Growth Factors, GF)

Rastové faktory (Growth Factors, GF) sú špecifické bielkovinové induktory bunkovej proliferácie, ktoré sa v ľudskom organizme uplatňujú tak v priebehu ontogenézy, ako aj v dospelosti, najmä pri reparácii a regenerácii poškodených tkanív.

Transformujúci rastový faktor (TgF - α & ß )
TgF faktor stimuluje reparáciu a obnovu buniek spojivového tkaniva a je podstatný pri tvorbe a obnove kostí a chrupaviek. TgF sa podieľa na regenerácii poškodených tkanív. TgF sa premieta do rastu sliznice čriev.

Inzulínu podobný rastový faktor (IgF-1 & 2)
Veľmi dôležité rastové faktory kolostra sú IgF I a IgF II (IgF-1 a IgF-2, niekedy značené ako IgF1 a IgF2). Podstatnou mierou sa okrem iného premietajú do toho, ako organizmus spracováva tuky, cukry a bielkoviny (predovšetkým IgF-2). IgF kolostra tak ovplyvňujú bezmála každú bunku v tele, najmä však IgF-1 svaly, chrupavky, kosti, pľúca, pečeň, ľadviny, nervy a kožu. IgF-1 sa totiž podieľa na tvorbe svalovej hmoty, opravách DNA a RNA a reguluje cholesterol spolu s krvným cukrom. Vedľa inzulínu IgF-1 reguluje bunkový rast.

Fibroblastový rastový faktor (FgF)
FgF je rastový faktor podporujúci hojenie rán, rast a obnovu tkanív a krvných ciev.

Epitelový rastový faktor (EgF)
Epitelový faktor EgF sa týka regulácie bunkového rastu, proliferácie a diferenciácie - napríklad chráni a udržuje pokožku.

Doštičkový rastový faktor (PdgF)
PDgF (platelet derived growth factor) je dôležitý pre stimuláciu spojivového tkaniva, ale hrá tiež rolu pri hojení rán a pomáha pri delení buniek. To tiež napomáha prežitiu neurónov a regenerácii. Je prítomný v trombocytoch, uvoľňuje sa pri ich aktivácii. Okrem doštičiek je však obsiahnutý aj v ďalších bunkách makrofágy, hladkom svale. Má výrazný proliferačný účinok na bunky mezenchymového pôvodu, má rovnako chemoatraktívne účinky. Ovplyvňuje patogenézu aterosklerózy.

Antienzýmy: Glykoproteíny vrátane proteáz a inhibítorov trypsínu
Antienzýmy trypsín a inhibítory proteázy pomáhajú predchádzať vredovému ochoreniu zničením baktérií, ktoré sa na tvorbe vredu podieľajú a sú dôležité pri hojení samotných žalúdočných vredov.

 


Parametre produktu

ParameterPopis
Použití imunita

Hodnotenie zákazníkov (0)

Zatiaľ žiadne názoryMeno
Predmet
Ako produkt hodnotíte?
Recenzia

Podobné produkty

Kolostrum Powerful Worker 9 + 2 ZDARMA (660 tobolek)

Kolostrum Powerful Worker 9 + 2 ZDARMA (660 tobolek)

Akce na colostrum obohacené o vitamin B-komplex - zaplatíte 9x kolostrum Powerful Worker, a dostanete od nás 9 balení…

Máme skladom
134.3 € 109.8 €
Euniké Magenta (90 kapsúl) (Kôra magnólie a chmeľ - na uvoľnenie a relaxáciu)

Euniké Magenta (90 kapsúl) (Kôra magnólie a chmeľ - na uvoľnenie a relaxáciu)

Euniké Magenta s extraktom z chmeľovej šišky a magnólie, tradičnej byliny z Ázie, obohateným o vitamín B8. Účinky: -…

Máme skladom
23.0 €
Gotu Kola 60 tobolek

Gotu Kola (Pupočník ázijský) 60 kapsúl

Gotu Kola podporuje správne fungovanie krvného obehového systému.

Máme skladom
15.4 € 3.8 €