Kolagén Platinum 100 ml

Kolagén Platinum 100 ml
Zľava -12%

Kolagén luxusnej triedy Platinum s obsahom 100 ml je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvotriednu kvalitu, akú si vyžaduje starostlivosť o tvár, dekolt a ďalšie citlivé partie ľudského tela a pokožky.

Výrobca: Colway

Dostupnosť: Máme skladom

100.3 € 88.7 €

Kód produktu: CM_75

Kategória: Prípravky na vrásky a starnúcu pleť

Popis produktu

Striebristo-biely kolagén Platinum vyvinutý Inventia a ponúkaný spoločnosťou Colway používajú zákazníci predovšetkým pri revitalizačných kúrach zrelej pokožky trpiacej starnutím, ale tiež po letnom opaľovaní. Je vhodný aj ako doplnok po zákrokoch plastickej chirurgie, neinvazívnom liftingu tváre, ale i pri poškodení pokožky. Je skvelým nosičom krémov a liečebných mastí - po nanesení na kožu veľmi ľahko prestupuje pokožkou a podporuje tvorbu vlastného ľudského kolagénu. Tým odbúrava nie vždy vítaný návyk na telu dodávaný kolagén, ako tomu býva u bežných prípravkov.

100% biologický prírodní bielkovinový hydrát kolagén Platinum je extrahovaný z najjemnejšej spodnej časti ryby. Tu je kolagénu minimum a od toho sa odvíja aj vyššia cena oproti štandardnému kolagénu. Počas výroby prechádza trojnásobným čistením, je tak koncentrovanejší a účinnejší.

Čo o kolagéne vravia zákazníci a užívatelia?

"Mám stresujúce povolanie, často som večer mávala akoby povädnutú, šedivú pleť. Na radu kozmetičky som začala používať váš kolagén a musím povedať, že po jeho použití mám subjektívne pocit, že moja pleť je pružnejšia, netrpím toľko na opuchy a vačky pod očami, ktoré mi aj menej slzia a pália."

Věra J., 56 rokov, Plzeň

"Trpím na lupienku a predtým som sa mazal prodermínom a steroidovou masťou. Lekár ma začal liečiť kombináciou ožarovaním UV a práve kolagénom. Výsledok je jedným slovom skvelý."

Pavol N., 44 rokov, Hlinsko

A čo vravia odborníci?

"Histologické výskumy presušenej pokožky liečenej hydrolyzátom rybieho kolagénu INVENTIA po 6 týždňoch potvrdili výrazné zosilnenie pokožky a zvýšený podiel kolagénu v kožnom tkanive o 50 % vyšší ako v kontrolnej skupine. V súvislosti s okolnosťou, že sme pri liečbe použili prípravok, ktorý nie je liekom, náš lekársky tým uznal tieto výsledky za nepravdepodobné. Preto sme výskum opakovali na ďalších dvoch skupinách, u ktorých však výsledky boli veľmi podobné..."

Dr. Stefan Dobrzyński, imunológ, Dr. Joanna Zarańska, dermatologička

 

Špecifikácia

Zloženie (INCI): aqua, collagen, elastine, lactic acid, caprylyl glycol

Skladovanie: 5 - 28 °C, nevystavovať teplotám a svetlu.

Obsah: 100 ml

Expirácia: 12 mesiacov


Hodnotenie zákazníkov (0)

Zatiaľ žiadne názoryMeno
Predmet
Ako produkt hodnotíte?
Recenzia

Podobné produkty

Krém pro problematickou pokožku Dermo Face Cream 50 ml

Krém pre problematickú pokožku Dermo Face Cream 50 ml

Revolučný Dermo Face Cream, obsahuje iba bezpečné a prírodné konzervačné látky. Krém je určený pre každodennú…

Máme skladom
32.9 €
Kolagén Silver (100 ml)

Kolagén Silver (100 ml)

KOLAGÉN SILVER je odporúčaný pre starostlivosť o celé telo. Vhodný na liečebné a energetizujúce masáže, po depilácii,…

Máme skladom
84.8 € 64.3 €
Kolagén Platinum 50 ml

Kolagén Platinum 50 ml

Kolagén luxusnej triedy Platinum s obsahom 50 ml je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvotriednu kvalitu, akú si…

Máme skladom
69.3 € 57.7 €