Detoxikačná náplasť na nohy 2 ks

Komponenty obsiahnuté v zložení náplasti majú prirodzené absrobčné schopnosti a silný antioxidačný účinok. Odstraňuje toxíny.

Výrobca: tianDe

Dostupnosť: Máme skladom

5.3 €

Kód produktu: P516

Kategória: Náplasti

Popis produktu

Detoxikačná náplasť TianDe je vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu. Čistenie pomocou náplasti Master Herb má priaznivý vplyv na celý organizmus, je absolútne nezávadná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Použitie náplasti je pohodlné a prispôsobené fyziológii ľudského organizmu, úplne vylučuje nutnosť dlhých a nepríjemných procedúr medikamentálnej liečby. Použitie detoxikačné náplasti navyše zvyšuje imunitu, odstráni únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organizmu.
Hlavnou ingredienciou náplasti je bambusový ocot, ktorý má vskutku unikátne vlastnosti prevzaté zo samotnej prírody. Bol vytvorený na základe exkluzívnej technológie destilácie výberových silných častí bambusových stebiel a vďaka tomu si celkom uchováva unikátne vlastnosti tejto rastliny.

  • Bambusový ocot aktívne absorbuje a odvádza škodliviny; ničí a spomaľuje rast patogénnych baktérií a vírusov; výborne absorbuje vlhkosť. Výťažok z bambusu pôsobí antioxidačne, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a prekrvenie tkanív, spevňuje steny ciev, zvyšuje ich pružnosť a tonus, znižuje priepustnosť kapilár a pôsobí proti opuchom.
    Výťažok z angeliky má tonizujúce a súčasne upokojujúci účinok, čo podmieňuje jeho protistresový efekt; má antibakteriálnej, protivirusove a protiplesňový účinok.

  • Olivový a mandľový olej zvláčňujú a hydratujú pokožku.


Detoxikačnú náplasť sa odporúča používať od 12 rokov. Prax však ukazuje, že ho možno efektívne používať aj v mladšom veku (od 3 rokov). Zodpovednosť v takom prípade preberajú rodičia.

Použitie

K očiste organizmu nalepte náplasť na čisté chodidlá pred spánkom. Otvorte obal, prilepte vrecúško s fytopráškem nepriehľadnou stranou k lepiacej časti náplasti a mäkkou stranou nahor, potom priložte na pokožku. Ráno náplasť odnímte, umyte pokožku vodou.

Minimálna doba jednorázového použitia je 6-8 hodín, optimálne 8-10 hodín. V čase choroby môže byť táto doba predĺžená na 12-24 hodín. Zároveň sa odporúča nalepiť náplasť pred 21:00 hodinou (pred "otvorením" bioaktívnych bodov). Čistiace kúra trvá 7 až 10 dní (podľa "zanesenosti" organizmu a závažnosti ochorenia). Za posledný deň kúry sa považuje deň, keď nedôjde k zmene farby náplasti. K cielenej liečbe nalepte náplasť na chodidlá a problémové zóny.


Hodnotenie zákazníkov (0)

Zatiaľ žiadne názoryMeno
Predmet
Ako produkt hodnotíte?
Recenzia